Nasi klienci

Referencje – firmy ogólnopolskie

BestFilm CO:

Z portalem CzasDzieci.pl reprezentowanym przez p. Agnieszkę Karp-Szymańską współpracowaliśmy kilkakrotnie przy promocji filmów DVD z animowanej serii dla dzieci pt.: “Mikołajek”. Dzięki wsparciu promocyjnemu i reklamowemu portalu nasz produkt stał się rozpoznawalny i lubiany wśród rodziców i małych widzów. CzasDzieci.pl to idealne miejsce, żeby w sposób zróżnicowany, przyjazny i atrakcyjny w odbiorze dotrzeć z informacją o nowym produkcie dla dzieci do potencjalnych klientów.

 

Polecamy CzasDzieci.pl jako profesjonalną firmę z dużym doświadczeniem, zapewniającą bezstresową i kreatywną współpracę. Wielkim atutem firmy jest elastyczne podejście do klienta i kompleksowa pomoc przy tworzeniu kampanii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za sugestie i niestandardowe pomysły, dzięki którym  nasze kampanie realizowane na portalu CzasDzieci.pl cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników i przełożyły na efekty sprzedażowe.

 

Liczymy na dalszą współpracę i życzymy wielu sukcesów.

Monika Szaniawska

Egmont Polska  Sp. z o.o

Egmont Polska Sp. z o.o. potwierdza, iż od 2008 roku współpracuje z portalem „CzasDzieci.pl”.

W ramach aktualnej współpracy prowadzimy działania mające na celu szerzenie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie wspólnego spędzania czasu przy grach planszowych.
Jako wieloletni Partner portalu „CzasDzieci.pl” udzielamy portalowi referencji jako podmiotowi, który wszystkie dotychczasowe ustalenia wykonuje rzetelnie, profesjonalnie, terminowo oraz zgodnie z naszymi potrzebami.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i możemy polecić wszystkim portal „CzasDzieci.pl” jako Partnera godnego zaufania.
Beata Sawoń
Trefl S.A.:
Wyrażamy szczególne zadowolenie oraz pełne uznanie dla pracy portalu CzasDzieci.pl. Współpraca, która nawiązaliśmy 3 lata temu przy okazji kampanii reklamowych naszej firmy okazała się bardzo owocna i satysfakcjonująca.
CzasDzieci.pl świadczy usługi wysokiej jakości terminowo, odpowiedzialnie i rzetelnie. Osoba reprezentująca portal powierzone jej zadania wykonywała kreatywnie, a jednocześnie skrupulatnie i dokładnie. Wysoko oceniamy sposób komunikacji, dostępność, elastyczność oraz kompetencję pracowników portalu.
CzasDzieci.pl  jest profesjonalnym i wiarygodnym partnerem.
Starszy Specjalista ds. Marketingu
Aleksandra Krzymińska

Referencje – firmy lokalne

Baby Club Café:

W firmie bardzo sobie cenimy współpracę z portalem Czas Dzieci.pl. Bardzo rzetelnie przykładają się do swojej pracy. Informacje o naszych wydarzeniach są zawsze zamieszczane prawidłowo i o czasie. Ponadto zawsze można liczyć na fachowe doradztwo ze strony osób obsługujących oraz miły kontakt. Dlatego to wszystko wpływa wysoko na ilość wejść na naszą stronę internetową.

Jumazoma:

Czasdzieci.pl to fantastyczny portal dla każdego rodzica, ze względu na różnorodność umieszczanych tam informacji, porad, wskazówek, komentarzy.

Obowiązują tu jasne zasady współpracy (która odbywa się w bardzo miłej atmosferze), kontakt z osobami odpowiedzialnymi za poszczególne zadania jest bardzo dobry.  Obsługa konkretna, przyjazna, kompetentna.

Dom i Biblioteka Sichowska:

Mocną stroną portalu „Czas Dzieci” jest bogata oferta i otwartość na potrzeby klienta. Szczególnie cenię sobie doradztwo i indywidualne podejście Pani Magdaleny Kozak. Jestem bardzo zadowolona z szeroko pojętej współpracy z portalem „Czas Dzieci” i liczę na jej pozytywny rozwój w dalszym ciągu.

Michał Czerny – Planet ARTE Akademia Rozwoju i Twórczej Edukacji:

Współpracę z portalem CZAS DZIECI zaliczam do niezmiernie udanych. Przede wszystkim należy podkreślić niezwykle fachową i skuteczną pomoc klientowi, błyskawiczne umieszczanie treści promocyjnych na portalu a także życzliwe podejście do klienta oraz przemiłą i sympatyczną obsługę. Co więcej zauważalna efektywność reklamy i promocji przekłada się na rozwój pozytywnego wizerunku mojej firmy. Dzięki portalowi CZAS DZIECI jestem w stanie poinformować zainteresowane osoby organizowanymi przeze mnie wydarzeniami kulturalnymi. Oby tak dalej.

Open Medical:

Centrum terapii i rozwoju Open Medical wysoko ceni współpracę z portalem CzasDzieci.pl. Kontakt z koordynatorem przebiega w sympatycznej atmosferze. Promowane przez Centrum wydarzenia pojawiają się regularnie, a zadawane przez nas wątpliwości czy zapytania są na bieżąco wyjaśniane. Centrum Open Medical jest szczególnie przyjazne dzieciom, dlatego cieszymy się z naszej obecności na portalu CzasDzieci.pl.

Natalia Saniewska-Fiuk – dzieciakowe.pl:

Z portalem Czas Dzieci współpracujemy krótko, ale z dotychczasowej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Szybko otrzymujemy odpowiedzi – są rzeczowe i pomocne. Ogłoszenia są ładnie zredagowane. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna!

Aleksandra Stanisławska, Gabinet Logopedyczny Papuga:

Portal „Czas Dzieci ” to świetne miejsce, w którym można zarówno zaprezentować siebie, jak i znaleźć nowe,ciekawe miejsca i wydarzenia. Wielkim atutem są tu doradcy, na których radę i pomoc można liczyć w każdej chwili. Dodatkowo- ciekawa oferta reklamowa oraz zniżki dla klientów. Szczerze polecam!

Joanna Turlejska, Kraina Liliputków:

Jestem mamą dwóch córeczek i kiedy przychodził weekend chciałam ciekawie spędzić z nimi czas, wtedy siadałam do komputera i szukałam informacji w której kawiarni czy muzeum będzie się działo coś interesującego. W końcu trafiłam na Czas Dzieci i od tej pory korzystam tylko z tej strony, tam zawsze mogę dowiedzieć się o wszystkich atrakcjach dla dzieci w moim mieście. A od kiedy sama założyłam klubik malucha współpracuje z portalem i jestem bardzo zadowolona! Polecam wszystkim rodzicom i nie tylko!

Dobrowolski Michał, Calypso Fitness Club:

Miałem przyjemność współpracować z Panią Wioletą z Czas Dzieci przy promocji ferii zimowych 2013, które organizowałem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z uwagi na kompetencje Pani Wiolety jak i zaangażowanie w przedsięwzięcie. Jej pomoc w doborze sposobu reklamy oraz kreatywność w artykule reklamującym zimowisko sprawiły,  że zrezygnowałem ze współpracy z konkurencyjnym portalem.

Olga Najdeker, Grajdomek:

Mimo, że współpracę z portalem CzasDzieci zaczęliśmy niedawno, wygląda na to, że to był to dobry pomysł. Pierwsze efekty reklamy i mailingu już zaczynamy widzieć. Jesteśmy tez pod wrażeniem zaangażowania pracowników portalu i ich chęci pomocy. Nasz grafik miał problem z opracowaniem banera, a bardzo nam zależało na rozpoczęciu kampanii jeszcze tego samego dnia – w rezultacie dział techniczny portalu spędził piątkowy wieczór w pracy… Dziękujemy serdecznie 🙂

Magdalena Dziura, PomPom dla radosnych dzieci i rodziców:

Współpraca z portalem „Czas dzieci” należy do wzorowych. Pomimo moich pierwszych złych doświadczeń z obsługą portalu, po późniejszym kontakcie z kompetentną osobą zdecydowałam się na nawiązanie współpracy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że obsługa jest na najwyższym poziomie – mam tu na myśli kompetencję, rzetelność, kulturę osobistą oraz szybkość udzielania wszelkich informacji. Myślę, że naszą współpracę będziemy „ponawiać co roku”. 🙂

Agnieszka Czyż, Wydawnictwo Pentliczek

Czasdzieci.pl to Portal informacyjno-rozrywkowy informujący rodziców o wydarzeniach rodzinnych, zajęciach dla dzieci i imprezach kulturalnych.  Nasze wydawnictwo zamieściło w Portalu informację o warsztatach dotyczących nauki czytania małych dzieci metodą globalną. Oddźwięk przerósł nasze oczekiwania. Na spotkanie przybyły tłumy zainteresowanych tematem rodziców i pedagogów.

Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz błyskawiczną reakcję pracowników Portalu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem. Polecamy portal czasdzieci.pl wszystkim firmom.